spot_img

ذات صلة

جمع

Užitočné veci, ktoré bežne ľudia vyhadzujú, pritom ešte dokážu poslúžiť

Veľa vecí ľudia bezmyšlienkovite vyhadzujú bez toho, aby sa...

Slanina a ďalšie potraviny, ktoré na gril rozhodne nepatria

Leto sa blíži ak nemu neodmysliteľne patrí aj grilovanie....

Ako správne používať umývačku, rúru a ďalšie veci, aby spotrebovali menej elektriny

Ceny energií posledné roky stúpajú nahor raketovou rýchlosťou. Niet...

V lete 2022 budú všetky ženy nosiť ramienkové šaty

Šaty, šaty a zase šaty. Toto leto ponúka nepreberný...

Ako využijeme Dni Apetít? Vyskúšame nové reštaurácie a nakúpime do zásoby

Dni Apetít už sú za dverami as nimi prichádza možnosť kúpiť si za zvýhodnenú cenu všetko, čo súvisí s gastronómiou. V týždni od 13. do 19. júna si budete môcť zaobstarať všetko od spotrebičov, cez dekorácie po delikatesy. Zľavy až 30% priamo nabádajú k tomu nakúpiť si rôzne suroviny a dobroty do zásoby alebo si splniť sen v podobe nového kuchynského robota. Inšpirovať sa môžete tipmi redakcie, ktorá má už ponuky v malíčku!

My si doma potrpíme na kvalitné jedlo, teda boxxi.sk je voľba číslo jedna. Lepšiu rybu a mäso ste ešte nejedli! Kvalitné ryby, morské plody a mäso si môžete objednať na www.boxxi.sk a navyše počas Dní Apetít získate zľavu až 20%. Potom ma rozhodne zaujala ponuka degustácie vo vyhlásenej reštaurácii. Fine dining reštaurácia Benjamin je fenomén. Ochutnajte jedinečné degustačné menu pri okrúhlom stole. Hostia, ktorí si zarezervujú v Dňoch Apetít degustáciu pre dve osoby, dostanú domov darček. Pravé champagne v hodnote 69 €

My sme doma „ochutnávacie typy“, teda rozhodne vyskúšame nejaké nové reštaurácie. V hľadáčiku máme Café Budha, čo je autentická ázijská reštaurácia v Prahe a na dezert volíme jedine zmrzlinu. Pure Gelato je teda ideálna voľba! Na nákup surovín ma veľmi neužije, ale milujem vyberanie doplnkov do bytu. Zľavy do Butlers a Bellarose.cz sú čistá radosť, pretože kto by nechcel mať krásne vybavený byt a ešte ušetriť?

Ostatné dámy si rozhodne pochutnajú na niečom zdravom. Čo tak drink vo Fruitisimo. Ovocie je vibe! Nové ovocné sezónne drinky vo Fruitisimo teraz s 25% zľavou. Akcia platí na drink 0,5 l na všetkých pobočkách Fruitisimo v SR po predložení zľavového kupónu. Akcia neplatí na čerpacích staniciach Shell. A za zmienku rozhodne stoja aj super nákupy v Delmarte. A čo vy? Už viete, ako naložíte sa Dni Apetítu?

Využite zľavu 15% na najobľúbenejšiu ovocnú kyticu Frutiko Veselá oslava, ktorá je zdravým a originálnym darčekom ku každej príležitosti. Zľava platí iba na produkt Veselá oslava, doručenie je možné kamkoľvek po SR.

KLIMCHI
Pestrá škála farieb a nevšedný dizajn. Klimchi je mladá česká dizajnová značka, ktorá hrdo pokračuje v tradícii ručnej výroby skla. Využite kupón v hodnote 500 Sk a kúpte si svoj prvý kúsok za zvýhodnenú cenu.

spot_imgspot_img