spot_img

ذات صلة

جمع

Užitočné veci, ktoré bežne ľudia vyhadzujú, pritom ešte dokážu poslúžiť

Veľa vecí ľudia bezmyšlienkovite vyhadzujú bez toho, aby sa...

Slanina a ďalšie potraviny, ktoré na gril rozhodne nepatria

Leto sa blíži ak nemu neodmysliteľne patrí aj grilovanie....

Ako správne používať umývačku, rúru a ďalšie veci, aby spotrebovali menej elektriny

Ceny energií posledné roky stúpajú nahor raketovou rýchlosťou. Niet...

V lete 2022 budú všetky ženy nosiť ramienkové šaty

Šaty, šaty a zase šaty. Toto leto ponúka nepreberný...

Zaraďte do vášho šatníka aj overaly. Zalichotí každej ženskej postave

Na leto sa tešíme už len z toho dôvodu, že môžeme odhodiť zateplené vrchné odevy a obliecť sa do ľahkých letných šiat a sukní s topmi. Pokiaľ sa však stane, že aj tak občas ráno nerozhodne tápete pred skriňou, máme pre vás tip! Zaraďte do vášho šatníka overaly!

Kratšie overaly zalichotia gazelím nohám
Pýšite sa dlhšími a opálenými nôžkami? Potom sa nebojte šaty alebo sukňu vymeniť aj za kratší overal. Pokiaľ hľadáte voľnočasový outfit, alebo plážový doplnok, potom stavte na kvetinové motívy, ktoré zdôraznia aj vaše letné opálenie. Pokiaľ ste drobnejšie postavy, vyhnite sa trojštvrťovým dĺžkam nohavíc u overalov. Tie by vás zbytočne skracovali. Voľte skôr opäť overaly s s kratšou dĺžkou, alebo potom s dlhšou dolnou časťou. Ak ste drobnejšieho vzrastu, môžete si navyše dovoliť aj naberanejšiu vrchnú časť s volánikmi, ktoré vás opticky zvýraznia.

Zdôraznite pas, ak máte širší stred tela
Pokiaľ v obchode pokukujete po overale, ale aj tak si myslíte, že by vám tento typ odevu nepristal, nezdávajte sa. Je pravda, že ženy s typom postavy jablko si dajú s hľadaním toho top kúska najviac práce, ale aj tak sa nebojte vyskúšať viac strihov a nájsť ten najlepší kompromis. Pokiaľ máte širší stred tela, teda postavu typu jablka, obzerajte sa po kúskoch s elastickým pásom. Používajte aj látkové alebo elegantné pásiky, ktoré zakryjú problematickejšiu oblasť a upozornia na ostatné prednosti vašej postavy. Ženy s postavou jablka majú obvykle štíhlejšie nohy, môžu si tak dovoliť aj overal so šortkami, v ktorom vynikne táto telesná partia o to viac.

Overaly pristanú aj športovým typom žien
Overaly nie sú určené len pre ženy s obdarenejšími vnadami. Na majiteľkách atletickej športovej postavy skvele vyniknú modely so širšími nohavicami, ktoré pridajú na objeme a ženskosti. Chybu neurobíte ani s asymetrickými strihmi a kombinovanými farebnými motívmi. Športové typy si môžu dovoliť, na rozdiel od žien s plnšími tvarmi, rozšírené nohavice v dolnej časti overalu, ktoré pridajú celkovému outfitu na objeme. Pretože majú športové typy žien pravítkový typ postavy, mali by voliť z korzetových typov, alebo asymetrických strihov, v ktorých nebude postava len nudne splývať.

Postavu v tvare obráteného trojuholníka opticky predĺžte
Ženy s týmto typom postavy majú takzvanú plaveckú postavu. Ide o postavu so širšími ramenami a plnším poprsím. Dosť často sa teda tieto ženy obávajú šiat aj ďalších iných outfitov, ktoré by dali skôr nelichotivo vyniknúť širším ramenám a plnšiemu dekoltu. Pás je u týchto žien málo výrazný a boky sú skôr rovné, na rozdiel od žien s typom postavy presýpacie hodiny. Cieľom bude zvýrazniť pás, čo môžete docieliť opaskom s výraznou sponou. Mohutnejšiu časť tela môžete utlmiť výstrihom do V alebo zavinovacím zvrškom. Dolná časť môže byť mierne voľná, s mierne voľnejšími zvonmi, ktorá bude opticky vyvážená s hornými proporciami.

Bujnejší dekolt lichotivo zvýraznite
Hoci sa môže zdať, že ženy s obdarenejším dekoltom môžu byť na svoje vnady pyšné, nie vždy je ľahké svoje prednosti lichotivo ukázať. Ženy s väčším poprsím sa však nemusia báť ukázať svoje prednosti. Pokiaľ sa obzeráte po overaloch, voľte rovnako tak ako u šiat, výstrihy do V, alebo zavinovaciu vrchnú časť. Pokiaľ máte štíhle nohy, opäť si môžete dovoliť overal so slim dolnou časťou, ktorá nechá vyniknúť dokonalým nôžkam.

spot_imgspot_img