spot_img

ذات صلة

جمع

Užitočné veci, ktoré bežne ľudia vyhadzujú, pritom ešte dokážu poslúžiť

Veľa vecí ľudia bezmyšlienkovite vyhadzujú bez toho, aby sa...

Slanina a ďalšie potraviny, ktoré na gril rozhodne nepatria

Leto sa blíži ak nemu neodmysliteľne patrí aj grilovanie....

Ako správne používať umývačku, rúru a ďalšie veci, aby spotrebovali menej elektriny

Ceny energií posledné roky stúpajú nahor raketovou rýchlosťou. Niet...

V lete 2022 budú všetky ženy nosiť ramienkové šaty

Šaty, šaty a zase šaty. Toto leto ponúka nepreberný...

Najkrajšie biele šaty na leto 2022

Vzdušné, ľahké a biele: Keď v najbližších dňoch vyskočia teploty nad 30 stupňov, sú biele letné šaty tou najlepšou voľbou oblečenia. Našli sme pre vás najkrajšie modely sezóny. Inšpirujte sa.

Ak teraz teploty vystúpia okolo 35 stupňov, chceme byť pripravení. Nielen opaľovací krém, čiapka, dostatok vody a tieň sú dnes povinné, outfit musí vydržať aj také horúce letné dni. Väčšina z nás má totiž ešte stretnutia a aktivity pred sebou. Biele letné šaty sú skutočným požehnaním. Zvlášť keď sú vyrobené zo vzdušných materiálov ako je bavlna, ľan alebo viskóza, ktoré na pokožke úžasne chladia. A ako všetci vieme, svetlé farby ako biela najlepšie odrážajú slnečné svetlo a nie sú ako čierny magnet na slnko.

Biele šaty sa hodia všade
V niektorých z týchto bielych letných šiat budete dokonale pripravení na každú príležitosť, či už do kancelárie, na prechádzku mestom s následným piknikom v parku alebo na romantickú večeru vo dvojici. Miesto na oblečení sa tak môžete plne sústrediť na svoje projekty.

Biela nie je len pre nevesty
Mnoho žien sa bielej vyhýba, avšak nie je žiadny dôvod. Kvalitný materiál vám pomôže prečkať horúce letné dni a elegantný strih z vás zase urobí hviezdu, nech už ste kdekoľvek. Doplnky voľte ideálne jemné, rozhodne nekombinujte iba bielu a čiernu. Nechceme vyzerať ako šachovnica, že? Pri bielej farbe treba podotknúť, že je dobré dávať si pozor na škvrny a romantické večere konzumovať naozaj opatrne. Nie je nič horšie ako odchádzať s fľakom na šatách z reštaurácie.

المادة السابقة8 najlepších vitamínov na vlasy
المقالة القادمةAko správne prať v práčke, aby sa ušetrilo
spot_imgspot_img