spot_img

ذات صلة

جمع

Užitočné veci, ktoré bežne ľudia vyhadzujú, pritom ešte dokážu poslúžiť

Veľa vecí ľudia bezmyšlienkovite vyhadzujú bez toho, aby sa...

Slanina a ďalšie potraviny, ktoré na gril rozhodne nepatria

Leto sa blíži ak nemu neodmysliteľne patrí aj grilovanie....

Ako správne používať umývačku, rúru a ďalšie veci, aby spotrebovali menej elektriny

Ceny energií posledné roky stúpajú nahor raketovou rýchlosťou. Niet...

V lete 2022 budú všetky ženy nosiť ramienkové šaty

Šaty, šaty a zase šaty. Toto leto ponúka nepreberný...

Manžel trávi veľa času s kamarátkou, sama mi potom povedala prečo

Svojho manžela milujem, ale v poslednej dobe ma nesmierne štval tým, že trávil väčšinu svojho voľného času so svojou kamarátkou. Nemala som nič proti tomu, že si je blízky s inou ženou, ale koľkokrát mi prišlo, že je radšej s ňou ako so mnou. Keď som sa v tom jedného dňa začala viac šťúrať, zistila som niečo, čo mi vyrazilo dych.

Ruší naplánované akcie
Môj manžel Ivan bol predtým taký, že by sa pre mňa rozkrájal. Trávil väčšinu času so mnou, sem tam zašiel s kamarátmi na pivo, ale inak bol doma alebo sme spoločne podnikali výlety. To sa ale počas posledných niekoľkých mesiacov zmenilo. Dohovorili sme sa s našimi veľmi dobrými priateľmi, že na víkend odídeme všetci na našu chatu, kde popijeme, niečo ugrilujeme a tiež dodatočne oslávime narodeniny manželovho kamaráta. Celá akcia sa dohovárala asi mesiac. Asi tri dni pred odchodom mi ale Ivan oznámil, že na chate nemôže ísť, pretože ho práve jedna kamarátka poprosila, či by jej nepomohol odsťahovať tetu k jej rodičom.

Bola som hnevmi bez seba. Rázne som mu povedala, že veľmi dobre vie, že nemám absolútne nič proti tomu, keď sa kamarátia so ženami, ale prieči sa mi, že kvôli nim ruší takmer rodinný program, ktorý je navyše naplánovaný už takú dobu.

Šokujúce odhalenie
Nedalo mi to a tej jeho kamarátke som na sociálnej sieti napísala. Povedala som jej, nech sa nehnevá, ale bolo by fajn, keby si uvedomila, že je Ivan ženatý, a ak potrebuje pomôcť, nech si povie niekomu inému. Zďaleka to pritom nebolo prvýkrát, čo po Ivanovi niečo chcela. Slušne som ju tiež požiadala, aby mu už dala pokoj. A čo urobila ona? Všetky moje správy si prečítala a odpovedala mi, že s mojím manželom už dva mesiace spí!

Manželovi som o tom nepovedala a predpokladám, že ani ona sa mu nezmienila, že mi jeho tajomstvo prezradila. Vôbec neviem, čo mám robiť, ako sa mám správať, ako s ním mám hovoriť. Dusím to v sebe. Najradšej by som mu vlepila facku a vyklopila mu, že všetko viem. Chcem ale ešte počkať a poriadne si svoje ďalšie kroky rozmyslieť. Tým, ako to vo mne vrie, si ale nie sú úplne isté, či to vydržím.

spot_imgspot_img